Vyberte stranu

Smútočná floristika

Aj smútočná floristika je súčasťou mojej práce, ako rozlúčky s našimi blízkymi.

Niekedy nestihneme povedať už nič, ale kvety majú ešte takú moc dopovedať nedopovedané.

Tak to poďme spolu zrealizovať. Spolu vyberieme kvety, farebnosť, tvar a spôsob vyhotovenia tak, aby konečný výsledok prevedenia odovzdal a dopovedal čo má. Vytvoríme tým tak jeden ucelený koncept.

Pracujem s prírodnými materiálmi, so živou čečinou a kvetmi. Na tlač smútočných stúh používam výlučne satenové stuhy v rôzných farebných prevedeniach.
Vence je možné vypliesť a dotvoriť v rôzných veľkostiach, ako aj srdiečka vypichať v rôzných tvaroch a veľkostiach.

U nás dopovedáme životné príbehy INAK…🕊️ Tak, ako na počiatku niečo tlkotom srdca začína a v závere končí. Duša, však zostáva a tak spolu srdcom poďakujme. Každá osobnosť  je jedinečná. Zanecháva v nás posolstvo ako život ŽIŤ.

Predstavujem Vám môj  OSOBNÝ, SMÚTOČNÝ, KVETINOVÝ KONCEPT ROZLÚČKY. 🫶🕊️ Pletiem personalizované SMÚTOČNÉ VENCE / SRDIEČKA a celý kvetinový koncept vyberám tak, aby kvety vedeli dopovedať to, čo častokrát už nie je umožnené. 

Vy mi poviete o osobnosti a ja Vám vytvorím kvetinový koncept. Spolu vyberieme kvety, farebnosť, tvar a spôsob vyhotovenia tak, aby konečný výsledok prevedenia odovzdal a dopovedal čo má. Vytvoríme tým tak jeden ucelený koncept. 

Pracujem  s prírodnými materiálmi, so živou čečinou a kvetmi. Na tlač smútočných stúh používam výlučne satenové stuhy v rôzných farebných prevedeniach. Vence je možné vypliesť a dotvoriť v rôzných veľkostiach, ako aj srdiečka vypichať v rôzných veľkostiach. 

Ďakujem za dôveru, že to smiem robiť INAK. ❤️